Anasayfa»Haberler»PALSTATION
ALTTEXT

PALSTATION

"DANCE HITS 2"

En Yeni ve Güncel Dans Hitlerinin Hepsi

Yeni Dünya Müzik Etiketiyle Bu Albümde !

23 Parçalık - 75 Dakikalık Kesintisiz Müzik Albümü :

PAL  STATION - DANCE HITS - 2

 Pal Station'ın   Yeni Dünya Müzik işbirliği ile yayınlanan "DANCE HITS 2018" albümü listelerde haftalarca zirvede yer almıştı.

Ve hala “Çok Satanlar Listesi” Top 10'da üst sıralarda olmaya devam ediyor.

Ve şimdi serinin yeni albümü "PAL STATION - DANCE HITS - 2" adıyla ve yine en güncel dans müzik hitleri ve hit adaylarını birlikte sunuyoruz.

Böylece Yabancı Müzik Resmi Yayın Listeleri ve Shazam Listelerinde zirvede olan pek çok parçayı tek bir albümde dinleyebilmenize olanak veriyoruz.

 

INNA - No Help *  THE PRINCE KARMA - Later Bitches *  DEEPFOREVER & IARINA - Count On You  ( Yeni Anthony Keyrouz Remix Versiyonu) * . SERENA – Safari * . DJ RASIMCAN Feat. EKO FRESH & TONY TOUCH - Oriental Swag * SIDNEY SAMSON & SHAGGY Feat. BOBSO ARCHITECT & HOSAI - The Officer *  SWANKY TUNES & LP - Day By Day  (Rompasso Remix)  gibi güncel ve yeni hitlerle beraber WILLY WILLIAM , ILKAY SENCAN,  EVA SIMONS , CECILIA KRULL ,  ARASH, PITBULL,  NO METHOD , MARI FERRARI!ni en yeni hit adayı parçalarını ve daha pek çok hit adayı yeni parçayı da bu albümde dinleyeceksiniz.

Evinizde, terasınızda, bahçenizde eğlenceli ve bol danslı partiler verebilmek için, "PAL STATION - DANCE HITS - 2" albümü size yeterli olacaktır !

HABERiN YORUMLARI