Anasayfa»Haberler»Merakla Beklenen PAL STATION DANCE HITS, Yeni Dünya Müzik Etiketiyle Tüm Müzik Marketlerde ve Satış Noktalarında.
ALTTEXT

Merakla Beklenen PAL STATION DANCE HITS, Yeni Dünya Müzik Etiketiyle Tüm Müzik Marketlerde ve Satış Noktalarında.

Yeni Dünya Müzik Etiketiyle, En Yeni Dans Hitleri İlk Defa Bu Albümde !

Dans müziğinin etkin ve yenilikçi radyolarından Pal Station ile Dans Müziğinin Öncü Kuruluşu  Yeni Dünya Müzik işbirliği ile yayınlanan "DANCE HITS 2018" albümü , en güncel dans müzik hitleri ve hit adaylarını birlikte sunuyor.

 

“PAL STATION DANS HITS 2018”, Yabancı Müzik Radyoları Resmi Yayın Listeleri ve Shazam Listelerinde zirvede olan ve pek çoğu Türkiye’de İlk Defa Yayınlanan Dans Müzik Hitlerini  tek bir albümde dinleyebilme olanağı veriyor. 

 

KATE LINN - Your Love * BIZZEY – Traag * INNA - Me Gusta * BETTA LEMME - Bambola * IRINA RIMES - My Favourite Man * DEEPFOREVER & IARINA - Count  On You *  BRIANNA - Lost In Istanbul * ARASH Feat. HELENA - Dooset Daram (İlkay Sencan Remix) * NO METHOD - Wasted Love * J BALVIN & WILLY WILLIAM - Mi Gente ve daha bir çok güncel hit bu albümde yer alıyor.

 

Dans Müziğinin önemli isimleri  PITBULL, MOHOMBI, NICOLA FASANO, EVA SIMONS, BABY BROWN, MAITRE GIMS, MR. VEGAS’ın yeni parçaları; bu yazın Latin Dans Hitlerine aday “CRAZY DESIGN  – Tembeleke”;  Türkiye’nin başarılı  genç DJ Prodüktörleri  FARUK SABANCI ve İLKAY ŞENCAN ‘ın müzik listelerinde  yer alan parçaları ve daha pek çok yeni dans parçasının hepsini  YENİ DÜNYA MÜZİK tarafından yayınlanan  “25 Parçalık ve 80 Dakikalık Kesintisiz Müzik Albümü  PAL STATION DANS HITS 2018’de bulacaksınız !”

 

Yaz boyunca bahçenizde, terasınızda ve istediğiniz her yerde eğlenceli ve bol danslı partiler verebilmek için "PAL STATION - DANCE HITS 2018" albümü yeterli olacaktır !

 

HABERiN YORUMLARI